SK | EN

Vrakuňáčik  > O nás  > Náš tím

Náš tím

Ing. Lucia Brandstetter

Zriaďovateľka škôlky - vyštudovala Obchodnú fakultu odbor Zahraničný obchod na Ekonomickej univerzite v Bratislave. V minulosti sa venovala práci v oblasti zahraničného obchodu, veľkoobchodu a telekomunikácii. V súkromí je maminou 2 detí. Počas materskej dovolenky si splnila veľký sen a začala sa venovať budovaniu vlastnej materskej škôlky a to prostredníctvom českej franchisingovej spoločnosti KinderGarten. V súčasnosti sa naplno venuje škôlke. V škôlke chce a snaží sa zúročiť všetky svoje vedomosti, znalosti a skúsenosti, ktoré nadobudla nielen v rodine ale aj v škôlkach, ktoré navštevoval jej starší syn.

Mgr. Erika Fuseková

Riaditeľka škôlky - vyštudovala Pedagogickú fakultu UK v Bratislave, učiteľský odbor anglický jazyk a literatúra. Pôsobila ako učiteľka anglického jazyka na ZŠ a ako lektorka anglického jazyka (ReVA jazyková škola) v kurzoch pre pokročilých na MH SR. Absolvovala kurzy osobnostného rozvoja a kurzy FF UK v Bratislave - Psychológia v Kocke / Psychológia v Kocke Plus, úspešne ukončené certifikátom. Láka ju neustále štúdium o výchove a vzdelávaní. Je pre ňu zaujímavé sledovať, ako sa dieťa od narodenia mení a vyvíja, učí sa novým zručnostiam, sleduje okolie a reflektuje naň. Sama je mamou 3 detí a dovolí si tvrdiť, že to základné pri ich výchove a príprave do života zvláda, pretože je pre ne oporou, zrkadlom i útočiskom.

Učiteľky a prevádzkoví zamestnanci

 

Mgr. Lucie Sedlářová

Pani učiteľka - Lucka vyštudovala Pedagogickú fakultu UK v Bratislave, odbor španielsky jazyk a kultúra. S deťmi si veľmi dobre rozumie a rada s nimi trávi čas. Už popri štúdiu na vysokej škole sa venovala opatrovaniu detí. Počas pôsobenia v škôlke, ako osobná asistentka, prišla na to, že práve materská škôlka je miesto, kde by rada pracovala. Deti sú pre ňu nekonečným zdrojom inšpirácie. Hoci práca s deťmi nie je vždy jednoduchá a vyžaduje si trpezlivosť a čas, ich úprimnosť, zvedavosť, bezprostrednosť a neuveriteľné množstvo energie sú dôvody, prečo ju práca s deťmi veľmi baví.

 

 

Adriana Michalková

Pani učiteľka - Adriana má vyštudovanú strednú školu a pri práci s deťmi sa našla. Z tohto dôvodu si v súčasnosti dopĺňa pedagogické vzdelanie. Pred nástupom do nášho zariadenia pracovala ako pani učiteľka v súkromnej materskej škole. Je učiteľkou telom aj dušou, je oddaná svojej profesii a chce sa v nej neustále zdokonaľovať, pracovať na sebe, rozvíjať svoje vedomosti o správnom vedení detí v predškolskom veku. Je trpezlivá, milá, zodpovedná a láskavá. Má rada pohyb a tanec, čo rozhodne nechýba pri každodenných aktivitách s deťmi v škôlke. Do práce prichádza vždy pozitívne naladená a tým prenáša dobrú náladu aj na malých škôlkarov.

 

 

Ľudmila Jamrichová 

 

 

Patrícia Pútecová

Prevádzkový pracovník - Paťka sa stará v škôlke o brušká našich škôlkarov a o čistotu v škôlke.Špeciálni pedagógovia a krúžky:

 

Predškolská pohybová príprava

Mgr.Art.Zuzana Sliacka z tanečnej skupiny S3T KIDZ

 

Keramika

- realizovaná v spolupráci so Súkromnou základnou umeleckou školou v Bratislave s lektorom Norbertom Milánom

 

Anglický jazyk

- s externou lektorkou Bc. Evou Pšenkovou

 

Nemecký jazyk

- s externou lektorkou Evou Malár

 

 

 

 


Sme partnerom:

Homeo Clinic AIESEC International Kindergarten

Sme pridruženým členom:

Slovenska Franchisingova Asociacia

Nájdete nás aj na:

Jasle a školky Facebook Google+ S deťmi Kam s deťmi